Приймаємо замовлення 7 днiв на тиждень он-лайн
Без вихiдних!

falz.in.ua@gmail.com

Каталог продукцiї

Стандартна полiграфiя
Широкоформатна продукцiя
Плотерна порiзка
Мобiльнi стенди та конструкцiї
Сувенiрна продукцiя
Послуги видавництва
Друк на текстилi
Таблички, стенди, вивiски, вироби з пластику
Полiграфiя для свят
Створення логотипу та стилю

Замовити дизайн поліграфії

Потрібен дизайн-макет майбутнього друкованого виробу? З радістю допоможемо Вам! Напишіть нижче свої контактні дані (ім'я та телефон) та виберіть на який продукт хочете замовити дизайн. Натисніть на замовлення, і ми Вам передзвонимо.

 

ХТО МИ Є?

Друкарня FALZ працює на ринку полiграфiї з 2015 року. Великий та рiзноманiтний парк обладнання дозволяє пропонувати широкий асортимент полiграфiчної продукцiї. Falz.in.ua - платформа друку, де є можливiсть зробити комплексне замовлення полиграфiчних продуктiв як для бiзнесу, так i для особистого користування. Якщо Ви пiдприємець або компанiя - ми готовi надрукувати для Вас продукцiю вiд  вiзиток, флаєрiв, буклетiв, каталогiв, банерiв та до вивески на Вашу торгову точку чи офiсну табличку на вхiднi дверi. А якщо у Вас планується свято - то завжди готовi допомогти при друкуваннi подарункiв та елементiв оформлення: фотозони, картини та фото на холстi, футболки, чашки та багато iншого. Асортимент продукцiї ми намагаємось постiйно розширювати i оновлювати - замовляти все в одному мiсцi завжди зручнiше.

НАДIЙНО!

Друкарня FALZ працює он-лайн,але це не знiмає вiдповiдальностi компанiї перед Вами - нашими замовниками. Це - майбутнє,та ми хочемо йти в ногу з часом. Ваше замовлення завжди буде офомлене, виготовлене та  буде доставлене саме до Вас. Ми гарантуємо це.

ЕКОНОМНО!

Завдяки он-лайн платформi економити власний час можна та й потрібно. Декiлька кликiв - та замовлення вже друкується. Крiм часу, значна економiя грошей - ми слiдкуємо, щоби нашi цiни були для Вас вигiднi i конкурентнi. Такоє ж Ви можете зустрiти безкоштовну доставку вiд нас. На сторiнках товару це вказано. 

 

Кожне замовлення може бути доставлено службою доставки Нова пошта до вiддiлення або за допомогою кур'єру за адресою, на Ваш вибiр. 

 

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНI
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
ПОСЛУГИ ДИЗАЙНЕРА
ДРУК ВIД 1 ДНЯ
Зворотний дзвінок
Telegram
Viber